• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Браунинг Инвектор Дс Задави

Браунинг Инвектор Дс Задави

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Browning Invector-Ds Задави Цевка, 20, Imodfeartes : - Се Вклопуваат рамна со крајот на барел, но се подолги од конкурентите цевки - Комерцијални диференцијални бенд гас печат елиминира остатоци се изгради и го прави задави лесно да се отстрани и да ја инсталирате - Интегриран пролет суспензија држи печат цврсто, но овозможува проширување против ѕид на барел за совршено се вклопуваат и непречена транзиција за шут колона влегува во задави - Гас контролирани НА Интерфејсот ПОМЕЃУ ЗАДАВУВАЊЕТО И Местото Каде Што Седи Во Отворот - Од Скит до целосно задавување, шаблоните постојано и сигурно се затегнуваат спецификации : - Материјал : никел хром моли - боја : хром - џебови : хром - мерач на задави : 20 - процент на шема на задави : 65% -75%- тежина : 4,8 мл - засеци за задави : ii - прашка минимална должина : 2 задави се.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ