• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Симпатична Форма Држач За Силиконска Кесичка За Чај Држач За Чаши Во Боја На Бонбони За Подарок

Симпатична Форма Држач За Силиконска Кесичка За Чај Држач За Чаши Во Боја На Бонбони За Подарок

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

12 Парчиња Симпатична Форма Држач За Силиконска Кеса За Чај Држач За Чаши Во Боја На Бонбони За Подарок Поставете Материјали За Домашна Забава Карактеристики : Што Ќе Добиете : ќе имате 12 парчиња држач за кесичка чај во 6 различни бои, розова, светло сина, црвена, портокалова, зелена, жолта, боите ќе бидат испорачани по случаен избор. доволно количество за вашите потребиматеријал : држачот за чај во форма е изработен од мек силиконски материјал, издржливиот и симпатичен изглед ќе ја украси вашата чаша за чај поинтересна и уникатна, исто така може да ви помогне да ја носите жицата за кесичка чај, нејзината намотана школка лесна ЗА ЧИСТЕЊЕ : држачот за кесичка чај е машина за миење садови ; лесен за чистење и нема да се свиткува, крши или свиткува широк опсег на употреба : држачот за кесичка чај не е погоден за држење кесички чај, но може да се користи и како знак за идентификување на чашата; завитканата обвивка на конзервата исто така ви помага да ја носите жицата за кесичка чај свитканата обвивка исто така ви помага да ја носите жицата за чај. Шарени, слатки и издржливи 12 Парчиња Симпатична Форма Држач За Силиконски Кесички За Чај, Држач За Чаши Во Боја На Бонбони За Подарок За Домашни Материјали За Забави : силика гелколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 33г производи поврзани со Домаќинството. Боја како што покажува сликата. Издржлив.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ