• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дабулиу Преклопете Чадор За Преклопување Коски За Жени Сончев И Дождлив Црн Лепак Сонце Ветроупорно Засилување Гварда Чува

Дабулиу Преклопете Чадор За Преклопување Коски За Жени Сончев И Дождлив Црн Лепак Сонце Ветроупорно Засилување Гварда Чува

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Панел Материјал : Црна Coating Size : Еден Size Function : Folding Model Број : Сончево и Врнежлив Umbrella Pattern : Три-виткање Umbrella Product : Сончево и Врнежлив Umbrella Control : Non-automatic Umbrella Age Група : Adults Material : 190 T Најлон Fabric Origin : Копното China Type : Umbrellas Type1 : Сончево и Врнежлив Umbrella Type2 : Чадор за Жените Men Type3 : Umbrellas Type4 : Големи Umbrella Type5 : Виткање Umbrella Type6 : Windproof Umbrella Type7 : paraguas mujer Type8 : guarda chuva Type9 : parapluie femme Type10 : sombrillas************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* Увезени. Едноставна класична форма. Погоден за секое место. Лесен за носење и чистење. Висок квалитет, употребата на обвивка материјал, донесе вашиот живот здраво искуство.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ