• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Памук Сатен Чаршав, 70 120 - Мандала Шема Светло Сива Јоргована Цветна Модерна Печатена Постелнина Со Лажица

Памук Сатен Чаршав, 70 120 - Мандала Шема Светло Сива Јоргована Цветна Модерна Печатена Постелнина Со Лажица

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Чаршав За маса Мандала Цветни Декоративни Лавра Линии Светло Сива Јоргована Памук Сатен Луксузни Памучни сатенски чаршафи Од Лажица подигнете ја вашата правоаголна (или квадратна!) трпезариска маса со единствена шема и боја. Овој чаршав има двојно преклопен 1/2" полите, митрирани агли и конец за координирање на бојата. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. 100% Памучен Чаршав. Машина за перење. Преклопен раб, конец за шиење избран најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ