• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Mesa Stripe jacquard Tableloth - 52x52 “

Mesa Stripe jacquard Tableloth - 52x52 “

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата колекција на постелнина ги вклучува сите кујнски текстили на пекар, готвач или домаќин можеби ќе треба за нивната кујна или трпезарија. Обезбедувајќи избор на различни бои, сигурно ќе најдете боја за да одговара на вашиот декор. Со квалитет во секоја нишка, овие трајни, долготрајни кујнски текстили се задолжителни. Нашата колекција вклучува престилки, митници во рерна, постери, дистови, чаршафи, тркачи на маса и салфетки. Написи за чаршафи што сте ги покриле без оглед на големината или формата на вашата маса, имаме нешто за вас. Со пет големини за избор и две опции за тркалезно таблети, можете да додадете боја и интерес за вашата трпезарија. Употреби : Декоративна поставка за табели вклучува : Упатства за нега на таванот : Машинско миење ладно одделно • Нежен циклус • Тубе суво ниско • Материјал со низок железо : 100% памучна земја на потекло : Индија Овој тавал мери 52х52 ". 100% памук со 1" полите. Машинско миење во ладна вода одделно, нежен циклус, суво суво. Ниско железо ако е потребно. Памукот може да се намали. Дозволете му на вашиот сад за вечера да се истакне со нашите чаршафи со отпорни на брчки, сигурно ќе дадете изјава. Вашата маса може да се облече нагоре или надолу за да создадете совршено поставување на место. Додадете цвеќиња, свеќи или сезонски центар на табелата во фоајето или на табелата за конзола, табелата за влез или која било друга површина со нашите чаршави. DII нуди асортиман на квалитетни производи за домови и кујни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ