• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Памучен Чаршав Шеврон Цик Цак Печати Жолто

Памучен Чаршав Шеврон Цик Цак Печати Жолто

 
DEN 2419.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој чаршав е направен од мека лесна памучна ткаенина со печатење. Нашите чаршафи имаат беспрекорен дизајн што го прави идеален за употреба на секое посебно место за пригоди. Совршен За Украсување На Домот Свадба/Невестински Туш, Родендени/Туш За Бебиња, Вечера И Специјални Настани. Боите може да варираат во различни поставки на мониторот. Достапни се многу големини, контактирајте не за сопствени големини. ВЕ МОЛИМЕ ИЗМЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА МАСА ПРЕД ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА НА ЧАРШАВ! Памучен Чаршав Шеврон Цик-Цак Печати Жолто.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ