• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Крајната Текстил Миранда Плоштад Дамаск Чаршав

Крајната Текстил Миранда Плоштад Дамаск Чаршав

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Миранда Дамаск чаршафите нудат богат цветен дезен во двобојна контрастна шема на бои. Сошиена од мешавина од памук-полиестер, ткаенината Миранда е отпорна на брчки и дамки. Плоштадот Миранда Од 45 Инчи Чаршафите се одличен избор за вашата свадба, забава, домашно јадење, Божиќни И вечери за Благодарност и други специјални настани. Поради варијациите во компјутерските монитори, нијансите на боите може да варираат во изгледот од екран до екран. Ве молиме побарајте Врвен Текстил за соодветни и комплементарни предмети во сите форми и големини. Квадратниот чаршав има димензии 45 инчи во страни; идеален за употреба како мал преклоп или топер. Беспрекорен; едноделен дизајн. Ткаенина што се пере во машина; отпорна на дамки и брчки. Жакард ткаат. Мудрец Зелена 45 Инчен Плоштад Миранда Дамаск Чаршафите се совршена ленена крпа за трпеза за вашиот домашен декор, свадба, ресторан, забава и други специјални настани.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ