• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Секојдневен Спортски Часовник, Ремен Со Црна Смола

Машки Секојдневен Спортски Часовник, Ремен Со Црна Смола

 
DEN 643.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Куќиште од нерѓосувачки челик, нараквица од нерѓосувачки челик, Дигитално бирање, движење На Кварц, минерал отпорен на Гребење, Отпорен на Вода до 10 БАНКОМАТИ - 100 метри - 330 стапки. Нерѓосувачки челик случај. Дигитален бројчаник. Ширина на куќиштето : 42мм. нерѓосувачки челик нараквица 10-Годишна Батерија. Плима Графикон. Графикон На Месечината. LED позадинско осветлување. 5 Аларми. Двојно Време. Вода Отпорна на 100 Метри.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ