• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машка мачка за машка мокасин

Машка мачка за машка мокасин

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Однесете ја удобноста на следното ниво со влечки од мокасин од Пиндари. Овие стилски куќни чевли имаат врвен велур на велур со детали со врвни детали и класичен лак за чевли. Цврсти текстурирани стапала ги штитат стапалата од студеното време; Додека дополнителното мека лагерско крзно од овци обезбедува удобно и пријатно носење. Стил : Мокасин. Материјал : Фаукс велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 0,68-инчен ѓон. Висина на платформата : 0,68-инчен платформа. Ширина : Средна. Поставена : Целосно поставена во 100-процентно крзно крзно. Единствено : вештачки, текстуриран. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 10. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ