• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Не. Даниела Лен Мешавина Текстура Полу-Чиста Прачка Џеб Завеса Панел, 54 x95

Не. Даниела Лен Мешавина Текстура Полу-Чиста Прачка Џеб Завеса Панел, 54 x95

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесе мека текстура допир на вашиот прозорец Со Бр.918 Даниела Лен Мешавина Текстура Чиста Прачка Џеб Завеса Панел. Едноставен дизајн на џеб со прачка може да се користи со стандардна или декоративна прачка за завеси до 1,5" во дијаметар. Совршен за слоевитост со секундарна завеса на двојна прачка за оптимална контрола на светлината во текот на денот. Лен влакна мешавина мека текстура ткаенина. Нежно ја филтрира светлината додека ја подобрува приватноста. Џебот од прачка одговара на прачка за завеси со дијаметар до 1,5 инчи. Машина за перење. Вклучува 1 единечен панел за завеси. Завеса прачка не се вклучени. Можеби ќе биде потребна двојна прачка за слоевитост.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ