• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Свила+домашна чиста светлина за филтрирање на панел за панел за завеси од 52х84

Свила+домашна чиста светлина за филтрирање на панел за панел за завеси од 52х84

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете импресивен и модерен изглед во вашата соба со овие чисти панели за завеси. Филтрирањето на светлината помага во намалувањето на сјајот. Одржува приватност за да ве одржува удобно . заглавието на џебот на шипката со дијаметар од 2,75 ". 100% полиестер. Машинско миење ладно, нежен циклус. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Трамот суво ниско, отстранете го веднаш.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ