• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Archaeo Burlap ткаат ленен мешавина од табулаторот Топ завеса, 50 x84

Archaeo Burlap ткаат ленен мешавина од табулаторот Топ завеса, 50 x84

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Додадете здружение и топлина на кој било простор со сурова постелнина текстура на Burlap ткаат постелнина, табулаторна табулаторна завеса од Archaeo. Постелната мешавина чиста ткаенина нежно ја доловува светлината додека додава приватност. Врвот на табот дизајниран за шипки за завеси до дијаметар до 1 ½ ". Продадени како индивидуални панели со мерење на должина од 50 " ширина до 84 ". Белилото на хлор кога е потребно. Tumble суво на тивок оган. Burlap ткаат додава сурова текстура слична на постелнина. Постелната мешавина чиста ткаенина нежно ја доловува светлината додека додава приватност. Торт дизајн на табулаторот за шипки за завеси до дијаметар до 1 ½ ". Мешавина од постелнина. Машина за перење. Панели продадени индивидуално. Мерка внимателно пред купувањето. (Карактеристики на сликата 2 панели). Завесата за завеси не е вклучена. Може да биде потребна двојна шипка за положување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ