• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лугс машка дрифтер Л Чука Бука

Лугс машка дрифтер Л Чука Бука

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Кажете му збогум на застарената солидна книга и кажете му здраво на современото дело за работа. Ако барате стил и удобност, Drifter LX е чевли за вас. Одговарајте на овие чизми со која било облека од канцеларијата до улицата. Флексастридна меморија за пена. Гумена надворешна плоча. Водоотпорен. Поставата за дишење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ