• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Озарк патека за машка чизми за чизми и лови чизми

Озарк патека за машка чизми за чизми и лови чизми

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашиот стил секогаш на должност е полн со чизми со високи врвни од Озарк Траил. Без разлика дали сте на работа, трчате грешки или се дружите со пријателите и семејството, ќе бидете удобни во овие убави чизми направени во траен велур. Затворање на дво-тон на чипка. Тркалезна пети; Шема на бои на пченица за многу модерен изглед. Метални громи докажани од 'рѓа. Внатрешноста на багажникот е наредено со мека ткаенина за дополнителна удобност. Путканата јака обезбедува стилски контраст и помага во намалување на заморот. Тешка единствена шара додаваат висина и текстура. Полиуретан горен; Гумена надворешна плоча. Избришете чиста. Увезени. Машки чизми за чипка од Озарк Траил.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ