• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чашијата за водство на машка конвој од Лугц

Чашијата за водство на машка конвој од Лугц

 
DEN 1055.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со мажот за бегство на машка конвој. Издржлив и безбеден со постепена јака и јазик за дополнителна удобност, изгледајте одлично и се чувствувате уште подобро со овие класични чизми од 6 инчи. Со пријатна обвивка за руно, без оглед на тоа што доаѓа во овој багажник - ќе бидете подготвени. Подготвена влошка. Гумена надворешна плоча. Јака и јазик на руно


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ