• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Да Менс наредена дрвена пета широка ширина Челзи Челзи

Да Менс наредена дрвена пета широка ширина Челзи Челзи

 
DEN 630.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Класичен носат-тоа-насекаде Челси Бут, Мани од Дакс. Овој иконски стил на Челси има истегнување на глуждот и широко ширина на нозете за совршено вклопување. Овој разноврсен изглед е изречен со врвна линија веганска кожа поддржана од удобна улога во инзола. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Врвен обем : 12 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ