• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Еластични Домашни Жени Девојки Мек Кревет Корално Руно Подни Чорапи Топла Зима Дише Чисти Разни Бои Секојдневен чорап праска

Еластични Домашни Жени Девојки Мек Кревет Корално Руно Подни Чорапи Топла Зима Дише Чисти Разни Бои Секојдневен чорап праска

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Антискид база дизајн, совршен кат чорап Заumn и Зима.Материјал за корално бегство, кој е прилично мек и удобен без да биде премногу тесен.Една големина за повеќето луѓе, погодна за носење на отворено или во затворени простории, убав подарок!Десет модели за избор, не е лесно да се деформира или избледува бојата.Симпатична и убава, високо средно теле, погодна за трчање, џогирање, танцување, бадмитон, велосипедизам итн.Материјал : полиестер.Боја : прикажи како слики.Големина : една големина.Може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има грешки во големината поради различни резолуции на компјутерот.1 * пар женски чорапи. Антискид база дизајн, совршен кат чорап Заumn и Зима. Материјал за корално бегство, кој е прилично мек и удобен без да биде премногу тесен. Една големина за повеќето луѓе, погодна за носење на отворено или во затворени простории, убав подарок. Симпатична и убава, високо средно теле, погодна за трчање, џогирање, танцување, кревет, велосипедизам итн. Постојат многу бои за избор, не е лесно да се деформира или избледи бојата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ