• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чорапи Женски Бедро Високи Спцки Над Девојка Зимски Памук Потопло Меки Памучни Чорапи

Чорапи Женски Бедро Високи Спцки Над Девојка Зимски Памук Потопло Меки Памучни Чорапи

 
DEN 591.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Женски Бутови Високи Спцки Над Девојче Зимски Памук Потопло Меки Памучни Чорапи Карактеристика : Дише, Еластичен И Тенок Материјал Над Коленото : Памукот може да го задржи затоплувањето, да ги заштити вашите нозе многу е топло и дизајнот е со модата потребниот додаток за зимската сезона кога излегувате надвор големина : 22+47 СМ Содржина На Пакетот : 1 Пар Женски Чорапи Обезбедување Квалитет. Еластична и многу издржлива. Удобност без рефус.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ