• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Цинабон Класичен Ролат Од Цимет Со Вкус На Мешунки За Кафе К-Шолја, Лесно Печење, Брои За Пиварите Кеуриг

Цинабон Класичен Ролат Од Цимет Со Вкус На Мешунки За Кафе К-Шолја, Лесно Печење, Брои За Пиварите Кеуриг

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Кафето со цимет го има тој вкус?ќе се вратиш за повеќе. Во секоја капка можете да го вкусите супериорниот квалитет На зрната кафе Arбика, што му дава на нашето кафе неверојатно избалансиран вкус. Ние го комбиниравме попустливиот вкус и неодоливата арома На ролни Цимет Од Цимет Со најдобрите 100% зрна кафе Arбика во шолја вкусно совршенство. Одете напред и уживајте во извонредните вкусови на светски познатите ролни цимет Од Цимет Во удобноста на вашиот дом, затоа што го заслужувате тоа. Започнуваме со мазна, лесно печена пијалак и се вртиме во декадентните вкусови На Цимет од Цимет, кафеав шеќер и, се разбира, нашето легендарно замрзнување. Испијте голтка и воодушевете се од вкусот на нашите светски познати ролни цимет, жешки надвор од рерната. Класичниот Ролат Цимет од цимет е чаша вкусно совршенство. Компатибилен Со keurig® k-cup® pod производители на кафе со една порција. Вртеше Со Цимет цимет кафеав шеќер и замрзнување. Чаша вкусно совршенство. Лесно Печено, кафе со кофеин. Направено со 100% coffeeбика кафе. Сертифициран Православен Сојуз Кошер (У). Компатибилен Со keurig® k-cup® pod производители на кафе со една порција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ