• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Wonderwink omeенски Wonderswork V-reck Scrub Top 5x Royal

Wonderwink omeенски Wonderswork V-reck Scrub Top 5x Royal

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Врвот на женските V-вратот од Чудењето нуди поудобно, контурно вклопување што жените го сакаат и им треба. Специјалното истегнување на движењето и ткаенината со високи теми обезбедуваат луксузен квалитет за убава драпера што се движи со вас. Одликувајќи се со ажуриран дизајн кој вклучува мека линија V-врат и прилагодена силуета со странични отвори, овој врв ги надминува традиционалните стандарди во индустријата со стил што ги разгорува сите големини со исклучителна вредност. 65% полиестер, 35% памук, увезен, повлечете го затворањето, машинско миење, две големи џебови за лепенка, еден џеб за пенкало, еден џеб на ќелии, комунална јамка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ