• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дајко - Радијаторско Црево За Течноста за Ладење одговара изберете: 1991 - ФОРД РЕНЏЕР, МАЗДА Б3000

Дајко - Радијаторско Црево За Течноста за Ладење одговара изберете: 1991 - ФОРД РЕНЏЕР, МАЗДА Б3000

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Dayco 71391-Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот-Одговара На 1986-1995 Форд, Mazda 3 Dayco 71391-Црево За Течноста За Ладење На Радијаторот Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ЕПДМ. Одговара Изберете : 1991-1994 ФОРД РЕНЏЕР 6 Цил 3 Л 1994 МАЗДА Б3000 1986-1987,1990-1995 ФОРД АЕРОСТАР 6 Цил 3 Л 1988-1989 ФОРД АЕРОСТАР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ