• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Повторно воспоставена касета со тонер со висок принос за Xero 108R00795 108R00793

Повторно воспоставена касета со тонер со висок принос за Xero 108R00795 108R00793

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Xerox Phaser 3635 MFP, 3635 MFP/S, 3635 MFP/X - кертриџ за тонер (висок принос). Бројот на делот OEM што оваа ставка го заменува е дел број Xerox 108 R00795, 108 R00793. Оваа ставка е замена за брендирана MSE за Xerox 108 R00795, 108 R00793 што се нуди со значителна заштеда управувана од вредност, и тоа се испорачува брзо и точно. Вие нема да бидете разочарани од вашата набавка, ние тоа го гарантираме. Приносот на страницата на овој кертриџ со тонер со висок принос за Xerox 108 R00795/108 R00793 е 10,000 страници. Добијте го овој кертриџ со тонер со висок принос за Xerox 108 R00795/108 R00793 Уживајте во брза испорака и ниски цени денес. Ласер. Црна. Приносот на страницата на овој кертриџ со тонер со висок принос за Xerox 108 R00795/108 R00793 е 10,000 страници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ