• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Кабинетот на Пен Стејт Нитани Лавови НЦАА Дарт

Кабинетот на Пен Стејт Нитани Лавови НЦАА Дарт

 
DEN 2879.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Официјално лиценцираниот кабинет за стрела од империјал ќе изгледа одлично на wallидот на која било соба за игри, спална соба, соба за домови или канцеларија. Брзо и лесно се поставува и монтира со сè што ви треба во кутијата. Подгответе се со години на забава додека го покажувате вашиот тимски дух. r . Официјално лиценцираниот кабинет за стрела од империјал ќе изгледа одлично на wallидот на која било соба за игри, спална соба, соба за домови или канцеларија. Брзо и лесно се поставува и монтира со сè што ви треба во кутијата. Подгответе се со години на забава додека го покажувате вашиот тимски дух. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Доаѓа со табла за влакната, креда и бришач. Одличен додаток на која било соба за игри. Не вклучува пикадо. Кабинетот е цврст бор. Официјално лиценциран. Бренд : Империјал.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ