• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно Дејзи 5 'Тркалезна куќа на плажа Наутички кинил кинил, правлива виолетова

Едноставно Дејзи 5 'Тркалезна куќа на плажа Наутички кинил кинил, правлива виолетова

 
DEN 1435.36

Количина на стоки
Достапно на барање

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе го сакате едноставното Дејзи 5 'тркалезна правлива пурпурна куќа килим од нашата колекција за одмор на плажа. Секој ќе ужива во крајбрежната вибрација донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ