• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Опси Дејзи премногу пријатели во задниот двор, wallидна уметност на платно

Опси Дејзи премногу пријатели во задниот двор, wallидна уметност на платно

 
DEN 253.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Летниот ден ги спојува пријателите во задниот двор на оваа репродукција на платно за деца. Oopsy Daisy премногу пријатели во задниот двор, платно wallидна уметност : По печатењето, платното се протега со рака на обичај изградена рамка од дрво. Платното се обвиткува околу страните, обезбедувајќи готов декоративен раб. Закачалка за заби за пила е прикачена за лесно бесење. Информациите за биографијата на уметникот се вклучени на задниот дел. Плаќањата се исклучително издржливи и можат да се исчистат со мека, сува или малку влажна крпа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ