• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

- ја истера влагата и брзо се суши електрични системи за да се елиминираат кратки кола предизвикани од влага. - Делува како инхибитор на корозија за да се заштити од влага и други корозивни елементи за да се спречи 'рѓа. -Слободен лепливи механизми, ги олабавува врските од 'рѓа до метал и помага во ослободување на заглавени, замрзнати или' рѓосани метални делови. - Отстранува маснотии, валкани, гума за џвакање, катран, сап, супер лепак, остаток на налепници и други лепливи работи од повеќе површини. - подмачкуваат делови што се движат како што се шарки, тркала, макари, ролери, ланци и запчаници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ