• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Регулатор на прозорецот за 2009 година- Субару Фостер фронт, десна патничка моќ со мотор

Регулатор на прозорецот за 2009 година- Субару Фостер фронт, десна патничка моќ со мотор

 
DEN 505.60

Количина на стоки
Достапно на барање

PRODUCT SPECIFICSType : Power Connection Type : 2-pin plug Features : With Motor Custom Bundle : No Fit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement OE Number : 61041 SC001 Parts Link Number : SU1351100 Interchange Part Number : 751338, 61041 SC001, SU1351100 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components , ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Број на делови : SU1351100. Број на размена на дел : 751338, 61041 SC001, SU1351100. Се вклопува во Изберете : 2009-2013 Субару Форестер и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ