• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
3 32 '' E Radnor Carbon Steel Election 5# кутија

3 32 '' E Radnor Carbon Steel Election 5 кутија

 
DEN 798.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Radnor 6011 има мазен лак што лесно се шири и лесно се шири со минимален распрскувач. Одлично за галванизиран челик и за 'рѓосан или y челик во работа за одржување и поправка. Доставува минимум 60,000 psi (410 MPa) јачина на затегнување. 3/32 '' E6011 Radnor 6011 електрода на јаглерод челик 5# кутија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ