• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Крајни сопирачки предни полуметални подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM80609

Крајни сопирачки предни полуметални подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM80609

 
DEN 3043.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Полуметална подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротори е безболно, економско решение за истрошени сопирачки. Комплетен со влошки за сопирачките, роторите и хардверот од не'рѓосувачки челик, овој комплет е дизајниран директно да ги замени фабричките сопирачки на вашето возило. Полуметалните влошки на сопирачките се долготрајни и го враќаат чувството на педалот за фабрички сопирачки. Секој ротор е индивидуално избалансиран за да се спречи вибрациите на роторот и да се зголеми безбедноста. Крајните сопирачки комплети за сопирачките се дизајнирани специјално за вашето возило. Внесете го вашето возило за да обезбедите соодветно вклопување. Крајни сопирачки предни полуметални подлошки за сопирачките и комплет за ротор со хардвер WM80609. . Вклучува полуметални влошки за сопирачките, роторите и хардверот за инсталирање од не'рѓосувачки челик Полу-металните влошки на сопирачките се долготрајни и го враќаат тоа чувство на педалот за фабрички сопирачки. Директно ги заменува фабричките сопирачки. . Секој комплет е специјално дизајниран за да одговара на вашето возило совршено безболно решение за враќање на истрошените сопирачки. . Fits : Ford Expedition 1997-2000; Форд Ф-150 1999-2000; Линколн Навигатор 1998-2000.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ