• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Момци за чудо нација за влечење панталони, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Момци за чудо нација за влечење панталони, 2-пакувања, големини 4- & хаски

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесен за носење стил овозможен од Wonder Nation! Гардероба што мора да ја има, панталоните на овие момчиња совршено со неговиот омилен мета или врвот за да го завршат изгледот без разлика дали е играно игралиште или игри дома. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 панталони. ФИТ : Опуштено. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење. Докажано дете тешко : еластична половината за дополнителна удобност. Панталони на момчињата од чудо нација.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ