• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пролетна Претстава Кадифениот Блејзер На Големото Момче

Пролетна Претстава Кадифениот Блејзер На Големото Момче

 
DEN 767.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Пролетен Поим Кадифе Блејзеруп На Големо Момче вашиот стил со целосно обложен кадифен блејзер На Големото Момче На Пролетниот Поим. Производот содржи мека надворешност изградена со џеб со едно гради, две копчиња и два џебови со размавта, како и два внатрешни џебови и двоен отвор за грб, обезбедувајќи врвен удобен и стилски блејзер. Изработени од 100% полиестер. Само суво чисто. Увезени. Облечете се за да импресионирате Со кадифениот блејзер На Големото Момче На Пролетниот Поим. Производот содржи мека надворешност изградена со џеб со единечни гради, две копчиња и два џебови со размавта кои обезбедуваат врвен удобен и стилски блејзер. Стилизиран со засек ревер и двоен отвор за грб. Целосно наредени со два внатрешни џебови. Совршен за празници и свечени настани. 100% полиестер. Само суво чисто. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ