• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тенки Меки Четкани Панталони на момчињата на леви, Големини 4-20

Тенки Меки Четкани Панталони на момчињата на леви, Големини 4-20

 
DEN 255.04

Количина на стоки
Достапно на барање

511 Тенки Меки Четкани Панталони на леви Се модерна, тенка варијација за класичните фармерки levi ' s® 511. Тие паѓаат некаде помеѓу директно и слабо вклопување. Совршено е за деца кои сакаат да имаат малку поголема подвижност, но сакаат да ја задржат тесната нога. Направени од Тужена Сатена, тие носат мекост и атмосфера во која вашето дете ќе се заљуби. Модерен Тенок одговара со соба за движење. Додадено истегнување за удобност. Класичен дизајн со 5 џебови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ