• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Розова Ангел Девојки Извезени Еднорог Пуловер Џемпер, Големини 4-16

Розова Ангел Девојки Извезени Еднорог Пуловер Џемпер, Големини 4-16

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Колку магично слатко! Овој Џемпер Од Еднорог Од Розов Ангел е симпатичен додаток на нејзината гардероба за ладно време со својот дизајн на шејкер и симпатичен вез од еднорог. Од училницата до домот до игралиштето..таа е покриена со овој удобен плетен избор на сезоната. Материјал : 100% Акрилик. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Деколте : Екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долги ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : шејкер бод дизајн; еднорог вез. Џемпер Од Еднорог за девојки Од Розов Ангел.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ