• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
инхзој Деца Девојки Гимнастички Танц Трико Цртан Филм Модел Боди Унитард Со Шорцеви

инхзој Деца Девојки Гимнастички Танц Трико Цртан Филм Модел Боди Унитард Со Шорцеви

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Комплетот Вклучува : 1 Парче Трико, 1 парче Кратка Состојба : Ново со тагматеријал : 80% Полиестер, 10% Спандекс, 10% Најлонтаг Бр.Препорачана Големина Шорцеви Со Должина На Половината Hip4420.9"/53cm18.5"/47cm18.5"/47cm20.5-28.5"/53-72cm22.5"/57.5cm6622.4"/57cm20.1"/51cm19.7"/50cm21.5-29.5"/55-74cm23"/59.5cm8824.4"/62cm21.9"/55.5cm21.1"/53.5cm22-30"/57-76cm24"/61.5cm101026.4"/67cm23.6"/60cm22.4"/57cm24-32"/61-80cm25.5"/65.5cm121228.3"/72cm25.4"/64.5cm23.8"/60.5cm26-34"/67-86cm28"/71.5cm141430.3"/77cm27.2"/69cm25.2"/64cm28.5-36.5"/73-92cm32.5"/82.5 Км Деца Девојки Трико Со Шорцеви Поставени За Танц. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, тркалезно деколте, трико со вкрстени ремени одзади, печатен стил. Раширени В-предни шорцеви со појас, дизајн со момче. Тенок фит, убав спој. Совршен за балетски танц, тренинг, гимнастика, лизгање итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ