• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Swiss Tech Girls Snow Bib, големини 4-18

Swiss Tech Girls Snow Bib, големини 4-18

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ладен избор за ладни денови, ја сноси во оваа снежна биб од швајцарската технологија дизајнирана со траен, надворешно отпорно на вода и изолирана обвивка. Квадратен врат. Прилагодливи ленти. Поштенски фронт. Водоотпорен; отфрлање на вода. Школка и постава : 100% полиестер; Пополнете : 100% GRS рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Снежна биб за девојчиња од швајцарска технологија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ