• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Инктастик Зачувај Ги Ајкулите-Сирена Младинска Маица

Инктастик Зачувај Ги Ајкулите-Сирена Младинска Маица

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Зачувај Ги Ајкулите-Сирена Младинска Маица. Нека добрите времиња се тркалаат во издржлива Маица која ги носи децата од училиште да играат во неверојатна низа бои. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Младинска Маица. Inktastic Зачувај Ајкули - Сирена Дете Краток Ракав Маица Унисекс Бела XS. Зачувај Ги Ајкулите-Сирена Младинска Маица. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. ајкули ајкула заштита на зачувување океански мориња пријатели светла кожа виолетова коса подарок ад деца деца дете дванаесет облека облека тинејџерски.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ