• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Детска Јакна Деца Бебиња Девојчиња Момчиња Обичен Патент Цврст Долг Ракав Лесен Симпатичен Згуснат Надворешен Костим За Снег Палто Надворешна Облека 6 Месеци

Детска Јакна Деца Бебиња Девојчиња Момчиња Обичен Патент Цврст Долг Ракав Лесен Симпатичен Згуснат Надворешен Костим За Снег

 
DEN 126.56

Количина на стоки
Достапно на барање

Смешни СРЕЌНИ, ТЕ САКАМ БЕРИ МНОГУ писма, симпатична виножито/сонцето модели, роман ткаенини, придружува вашето бебе да поминат топлаumn/зима.90" мали деца бебе девојки момчиња обичен Патент Цврсто Руно Јакна Палто Долг Ракав лесен симпатичен згуснат Надворешен Костим за снег карактеристики : материјал : Полиестерски Памук лесен,топол И Мек,Децата Можат Да Го Носат Во Пролет, Fall И Зима. Одлично за секојдневно, секојдневно носење, дождливо, одмор, спортови на отворено таквото пешачење,кампување, трчање, пешачење Во Пакетот кул сезона Вклучуваат : ПАЛТО ОД 1 ПАРЧЕ. Сезона : Fall, Винтергендер : Унисекс Ракав Тип : долги ракавипатарн : Почва Повод : Секојдневно, секојдневно носење, дождливо, одмор, спортови на отворено како пешачење, кампување, трчање, одење во студената сезона ткаенината е мека и удобна, тоа е најдобриот подарок за малите момчиња и девојчиња на aut!.99" Големина : 100 Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Биста : 68см/26,77" Должина : 41см/16,14" должина : 35см/13,78" големина : 110 препорачана Возраст : 2-3 години биста : 73см/28,74" Должина : 44см/17,32" должина : 37см/14,57" големина : 120 препорачана возраст : 3-4 години биста : 76см/29,92" Должина : 47см/18,50" должина : 40см/15,75" Големина : 130 препорачана возраст : 4-5 години биста : 80см/31,50" должина : 50см/19,69" должина : 43см/16,93" Големина : 140 препорачана возраст : 5-6 години биста : 84см/33,07" должина : 53см/20,87" должина : 46см/18,11" Големина : 150 Препорачана возраст : 6-7 години биста : 88см/34.20" Големина : 90 Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Биста : 64см/25. Затворање на патент, лесно се става/исклучува.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ