• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Детски Дуранго Подигање DBT0218Y Lil ' Rebel Про Големо Дете Западен Подигање Белгиски Кафеав Тексас Целосна Жито Кожа Текстил 6. M

Детски Дуранго Подигање DBT0218Y Lil ' Rebel Про Големо Дете Западен Подигање Белгиски Кафеав Тексас Целосна Жито Кожа Текстил

 
DEN 560.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ја нагоре Со Durango Подигање DBT0218 Y Lil ' Rebel Про Големо Дете Западен Подигање. Оваа детска каубојска чизма има кожна нога, јака и ремени за влечење со вештачко вратило. Се одликува со мека мрежеста обвивка внатре плус перница флекс влошка. Оваа класична Западна силуета го вклучува системот Dual Shank_ кој содржи две стебла од фиберглас за медијална и странична стабилност на торзијата и поддршка за средно стапало. Исто така, спортува гумен надворешен ѓон, бод со двоен ред, 1" пета и квадратен прст.Карактеристики и Придобивкисофт мрежа линингдуално Shank_ систем карактеристики две фиберглас shanksdowle sowchsquare toe Детски Durango Подигање DBT0218 Y Lil ' Rebel Pro Big Kid Western Boot.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ