• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Добро Ткаени Болдвинidен Модерна Мароканска Слонова Коска Мека 4' 6 ' Површина Килим

Добро Ткаени Болдвинidен Модерна Мароканска Слонова Коска Мека 4' 6 ' Површина Килим

 
DEN 7088.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекцијата Болдвин содржи чеша од врвен квалитет на дизајни направени за употреба со голем сообраќај. Неговите класични и апстрактни геометриски стилови се вткаени во неутрална палета со тонови на сива, слонова коска, беж и темно сина боја. Сложените засенчени дизајни кријат нечистотија и абење додека кадифен 0,5" купот полипропилен поставен на топлина дава класа и тежина. Предивото е исто така отпорно на дамки и не фрла или бледне со текот на времето. Кадифен, мек, 0,5-инчен топлински сет полипропиленски куп. Мека, неутрална палета се вклопува во секој простор. Засенчените обрасци и темните бои го кријат абењето. Издржлив и лесен за чистење. Отпорен на дамки и избледување, предиво без барака. Безбедно за дрвени подови. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ