• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Богатствата на каролина Цк1595бктве Акита Велигденски Црн Везен Комплет Пешкир од 2, 25

Богатствата на каролина Цк1595бктве Акита Велигденски Црн Везен Комплет Пешкир од 2, 25

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Богатствата На каролина Ck1595bktwe Акита Велигденски Црн Везен Комплет За Крпи од 2, 19 X 25", Разнобоен Црн Извезен Комплет За Крпи од 2 со специфични Уметнички дела Акита од една од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Велигден со овој велигденски украсни Везени Крпи. Комплет Од Две Кујнски Крпи кои се 100 проценти памук. Секоја крпа мери 19 инчи на 28 инчи. Секоја крпа има везен дизајн. Машината беше ладна и сува со тивок оган. Секогаш користете крпа за притискање при притискање на дизајнот. Овие Везени Крпи се од категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Комплет Од Две Кујнски Крпи кои се 100 проценти памук.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ