• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
HomesVale Cari Push Back Recliner стол, кафеава постелнина

HomesVale Cari Push Back Recliner стол, кафеава постелнина

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Седнете назад и опуштете се во оваа заоблена рака, притиснете го столот што се повлекува нагласена со рачно спасени антички бронзени глави на ноктите. Опфатена во постелнина-кафеава кафеава ткаенина. Удобна поддршка за седење и рака, долгорочно седење, гледање на ТВ, опуштено повлекување. Свртените цврсти дрвени нозе во темно кафеава завршница со аголни задни нозе додаваат стил и сила. Традиционалниот стил нуди многу дарежлива големина и удобност на седиштето. Издржлива лесна чиста 100% полиестерска ткаенина. Совршен за дневна соба или медиумска соба. Homeverелејт притискање на грбот, кафеава постелнина покриена во траен, лесен чист 100% полиестер, постелнина-како чоколадо кафеава ткаенина. Нагласени со рачно спасени антички бронзени глави на ноктите. Едноставно притиснете назад за да се повлечете, не се потребни лостови или копчиња. Се претвори цврсто дрво нозе во темно кафеава завршница со аголни задни нозе. Инженерска мешана рамка од тврдо дрво. Завиткани џебни калеми. Полиестерско влакно и пена полнење со синусни извори. Бродови во една (1) кутија. Потребни се помалку од 15 минути за да се соберат. 1-годишна гаранција.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ