• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лос Анџелес Ангели-Шохеи Отани Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Лос Анџелес Ангели-Шохеи Отани Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој Тренд Меѓународен МЛБ Лос Анџелес Ангели-Шохеи Отани 18 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни МЛБ Лос Анџелес Ангели-Шохеи Отани 18 Ѕид Постер Со Притисни Иглички Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ