• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чорапови со низок пресек на девојчињата, пар

Чорапови со низок пресек на девојчињата, пар

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Овошјето на разбој девојките со ниски исечени чорапи имаат рамна плетена конструкција за мазно, лесно чувство. Чорапите со ниско сечење се совршени за потопло време или ниски профили обични или атлетски обувки. Овие најпродавани чорапи се направени со ултра-меки полиестер дизајниран да изгледа и да се чувствува одлично, и последното носење по абење. Арката обезбедува подобрена поддршка за да може да продолжи. Допир на спандекс е плетен низ целиот чорап за рационализиран перформанс и вистинската, не-торбичка потпетица ги спречува чорапите да не се лизгаат во чевлите. Овие чорапи ќе траат до следниот раст. На овошје на атлетските чорапи на овошје на девојки може да им се верува дека секојдневно одговара на потребите на вашата девојка. 10 пара по пакет. Силуета со ниско сечење совршена за топло време обувки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ