• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Девојки за правда без шоу чорапи, 6-пакувања, големини М-л

Девојки за правда без шоу чорапи, 6-пакувања, големини М-л

 
DEN 128.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Земете спортски и стилски на следното ниво со оваа 6-пакет на Justice Girls Collection X Cushioned No Show Cods! Одликувајќи се со разновидни бои со забавни отпечатоци, овие чорапи се совршени за игра и секој ден. Наменето за девојчето кое сака да биде удобно и да изгледа симпатично, тие се одлични за целодневно носење. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс; Направено со најмалку 30% рециклирани влакна. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 6 пара чорапи. Големина : Големини на чевли М (10,5-4) и L (4-10). Карактеристики : Пунични без чорапи за шоу; Разновидни бои со забавни отпечатоци; Победа; Насочена поддршка за лак.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ