• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Никелодеон од ojојо Сива Краток ракав екипаж на вратот, маица, брои, пакет

Никелодеон од ojојо Сива Краток ракав екипаж на вратот, маица, брои, пакет

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Одликувајќи се со бонус отстранлив чанта за секвенци на лак и печатење со амортизирање со Jоо, еднорози, виножита и срца, овој сладок фустан на Jојо Сива е одличен подарок за вашиот мал Сиванатор. Зачудувајќи ја неверојатната и кул Jојо Сива Супер starвезда! Ако сакате да бидете Rockstar, ова е совршено, ова е задолжително за секој обожавател на Jојо Сива таму, тоа го прави совршен подарок што вашата девојка ќе го сака! Стајлинг на пуловер. Екипаж. Кратки ракави. Печатење на сите. Вклучува отстранлива чанта. Виаком, сите права се задржани. 94% полиестер/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Никелодеон Јојо Сива се облекува со чанта за девојчиња.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ