• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски дела сослушани тркачки активни активен ромпер

Атлетски дела сослушани тркачки активни активен ромпер

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Атлетските работи Ромпер е подготвен за вашата денешна пракса или се дружи за време на летната пауза. Лесно да се повлече ромпер ќе ве крене и ќе се движите. Технологијата за губење ќе се погрижи не само што изгледате кул, туку и се чувствувате кул. Достапно во испреплетени бои за да стилизирате кој било од вашите летни денови. Атлетски работи активен ромпер. 92/8 поли/распон дрес. 4-насочна ткаенина за истегнување за мобилност. Супер мека ткаенина на Хедер е мека против вашата кожа. Пирсинг на мрежи и страшни детали ве одржуваат ладни и вентилирани. Влажна ткаенина за да се оддалечи потта од кожата за да ве остави суви. Еластична цртеж на половината за лесно прилагодување за совршено вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ