• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Правда Девојки со двојно копче за хартии, големини 6-14, тенок и плус

Правда Девојки со двојно копче за хартии, големини 6-14, тенок и плус

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашата девојка ќе сака како се чувствува во шорцевите со двојно копче „Девојки за правда“! Ова кратко инспирирано од гроздобер има висока половината, симпатично двојно копче и симпатични манжетни за ролни- совршени за преземање на нејзината трендова авантура! Спарете го со својот омилен правда за класичен, шик изглед. Достапно во миење на киселина, средно миење. Гроздобер миење. Детали за манжетни. Нефункционално затворање на предното копче. Девојки со двојно копче за хартии од хартија од правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ