• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Делфините девојки Делфин кратки, големини xs-xxl

Делфините девојки Делфин кратки, големини xs-xxl

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Девојчето место за девојчиња со 5 пакувања кратки е одлично за мешавина и совпаѓање со парчиња веќе пронајдени во вашата гардероба. Краткото од 5-пакувања на делфин вклучува низа бои што можат да се спарат за обична облека. Делфините шорцеви имаат прилагодлива лента за половината, доаѓа во големини XS-XXL направени од 60% памук/40% полиестерски дрес. Пакет од 5 шорцеви на делфини. Повлечете еластична лента за половината. Контрастна трим. Увезени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ