• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски стрии во боја, акцент на акцент на товар, панталони за патенти

Женски стрии во боја, акцент на акцент на товар, панталони за патенти

 
DEN 349.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашиот Scrubstar Sturner Twill Accent Accent Accent Pant има стилски акценти на боење и забавни акценти во боја. Овие панталони имаат грб и еластичен заден половински лента, со вратоврска за контраст. Две заоблени џебови со лепенка со контрастни јамки за комунални услуги и дополнителен карго џеб. Контраст на престилки во текот на целата земја, и јамка за банџи за да ја задржите вашата значка. Willе ја обожавате меката, истегната памучна ткаенина од топон. Club String Scrub pantcontrast topstitchingtwo џебови со лепенки со контраст алатка јамки, џеб со контраст, врзана за истегнување на ткаенина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ