• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лековити раце виолетова етикета женски панталони за чистење на тони тони со 6 џеб

Лековити раце виолетова етикета женски панталони за чистење на тони тони со 6 џеб

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Исцелување раце виолетова етикета 9141 Тони со 6 џебни атлетиви инспирирани јога пантолони за жени-тенок вклопување, високо-перформанси за истегнување медицински чистач, панталод модерен дизајн со максимална издржливост : Нашиот тони пантолови ви го дава изгледот што го сакате со потребната трајност. Одликувајќи се со директен стил на нозе, револуционерната јога со високи перформанси, плетено удобно истегнување на половината и детали за зашивање на панелите на страничните нозе ќе останат во чекор со сите ваши барања. Мерења на инсеим (засновани на мали) : редовни (31 ”), петици (28,5”), високи (33,5 ”). Модата ги исполнува перформансите : со перформанси и издржливост на „миење и абење“, оваа пантолона има џебови со патенти и кабриолет влечење што може да се носи внатре и надвор за модерен изглед. Додавајќи допир на разноврсност во вашата униформа, оваа атлетична јога инспирирана од панталони лесно транзиции од работа до релаксација . многу складирање : Панталонот „Тони Медицински чистач Pocketеб на тркачот на задниот дел од јога -лентата за половината, совршен за скоро секој додаток што го сакате токму на вашите прсти. Без разлика каде работите или каква е вашата работа, знаеме дека ќе цениме многу џебниот простор.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ